Zadzwoń, napisz:

tel. 577 96 28 78

mail: info@zgadujzgadula.com.pl

Odwiedź nas:

ul. Świętojańska 18 lok. 3

Białystok

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

CENNIK

 

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

PREHISTORIA – Dawno, dawno temu…. takimi słowami rozpoczyna się przygoda jaskiniowców, którzy żyją w zgodzie z dinozaurami i dzikimi zwierzętami. Aby wykonać zadanie muszą posłużyć się mapą, na której nie brak hieroglifów, a na drodze do celu należy m.in. złowić rybę czy rozpalić ognisko bez ognia J Grupa jaskiniowców jest jednak dobrze do wyprawy przygotowana, w swojej torbie ze skóry jednorożca ma wszystko co potrzeba, dlatego bez problemu odnajdzie wszystkie wskazówki i podąży za nimi jak za śladami dinozaura….

TECHNOLOGIA – Technologia towarzyszy nam niemalże od urodzenia, jednak czy dzieci, które potrafią obsługiwać smartfony lepiej niejednokrotnie niż dorośli są także smart kids? Co się stanie, gdy znajdą się pomiędzy wyborem odpowiedniego klawisza na klawiaturze, aby odgadnąć zagadkę? Czy głuchy telefon będzie potrafił przekazać prawidłowo odpowiedź na pytanie? Zadanie matematyczne w komputerze w komputerze wielkości pokoju… Ekstremalne przeżycie, więc wchodzę w to – enter!

GALAKTYKA – Gdzieś pomiędzy układem gwiazd, pyłu i gazu międzygwiazdowego oraz niewidocznej ciemnej materii jest nasza nowa planeta, planeta Zgadula. Przyciąganie działa w zakresie przyciągania wiedzy i dobrej zabawy. Czujesz jakbyś znalazł się w zaczarowanym świecie, w rakiecie kosmicznej jako odkrywca. Tu ważna jest spostrzegawczość, tylko dzięki niej masz szansę odkryć nieznane i być pierwszy na nowej planecie….

 

     Każde z dzieci chociaż raz w życiu zbudowało bazę z koca i krzeseł chcąc przenieść się w inny świat… Tak zaczynała się wielka kreatywna  zabawa…
My postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie przygoda nie dość, że łączy się ze świetną zabawą przenosi Was na chwilę w inny wymiar….

     W Zgaduj Zgaduli oprócz dobrego humoru, uśmiechu i motywacji do działania przyda się trochę sprytu i spostrzegawczości, a to wszystko w otoczeniu klimatycznych miejsc, które są niepowtarzalne i magiczne.

     Kreatywne Centrum Rozrywki Zgaduj Zgadula jest miejscem, w którym dzieci się nie nudzą! Rozwiązywanie zadań, zagadek, ćwiczenia połączone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii jest idealnym połączeniem pobudzającym dzieci do działania! Zabawa jest źródłem energii, dlatego też zaplanowaliśmy przestrzeń oraz stworzyliśmy takie zajęcia, aby zabawa spełniała w nauce rolę wspomagającą, a dzieci  bawiły się bez wysiłku nie wiedząc, że się uczą!

     To tu zorganizujesz też niezapomnianą i niepowtarzalną imprezę, nie tylko urodzinową!

     Wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa i pedagoga umożliwiło nam poznanie dzieci i ich możliwości rozwojowych. Proces uczenia się wszystkich umiejętności wymaga ogromnego zaangażowania rodziców i nauczycieli, jednak i tym czasami kończą się pomysły na fajne zajęcia….. Zgaduj Zgadula jest właśnie odpowiedzią na nudę w edukacji.

     Została stworzona przez nas od podstaw na bazie wiedzy, doświadczenia - w szczególności tego nabytego podczas pracy terapeutycznej z dziećmi
i młodzieżą w przedszkolach, szkołach oraz w Gabinecie Terapii i Rozwoju Dziecka TRIADA i najważniejsze  - obserwacji jak uczą się dzieci i jakie warunki my powinniśmy dla nich stworzyć, aby ich nauka była przyjemnością. Nasz wniosek - priorytetem  jest … DOBRA ZABAWA!

     Zgaduj Zgadula to miejsce, w którym zostanie uruchomiony każdy zmysł – dzieci przeniosą się w inną rzeczywistość mając zadanie do wykonania – rzecz jasna - na końcu zawsze czeka na nie zaskakująca niespodzianka!

     Podczas przygody, którą dzieci będą długo wspominać będziemy rozwijać m.in.:

  • koncentrację uwagi i pamięć;

  • umiejętności logicznego myślenia;

  • rozumienie związków przyczynowo-skutkowych;

  • umiejętność klasyfikowania;

  • myślenie przez analogię;

  • umiejętności matematyczne;

  • percepcję wzrokową, słuchową i motoryczną;

  • współpracę w grupie;

  • ciekawość poznawczą.

 

Zgaduj – Zgadula to jest to co dzieci lubią najbardziej :-)

Zapraszamy !!!!

pani Asia psycholog

pani Angelika  pedagog

ZGADUJ ZGADULA KREATYWNE CENTRUM ROZRYWKI

CENNIK

GALERIA

OFERTA

KONTAKT

BRIGHT

IDEAS

O NAS

Centrum odwiedzać można wielokrotnie – można odwiedzić każdy świat na różnym poziomie oraz co pół roku następuje zmiana zadań do wykonania na każdym poziomie! Z nami nigdy się nie znudzicie!

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas zajęć z dziećmi ZAWSZE przebywa w sali osoba dorosła (nauczyciel, rodzic bądź pracownik Zgaduj Zgadula po wcześniejszym ustaleniu) a pomieszczenia są objęte monitoringiem.

W  Kreatywnym Centrum Rozrywki za drzwiami każdej z sal panuje inny NIEZAPOMNIANY  klimat….. Nie możemy zdradzić zadań, które czekają na dzieci, jednak możemy zdradzić, iż zabawa przynosi im ogromną frajdę i niejednokrotnie dojście do celu nie kończy euforii panującej w innym świecie.

Mają państwo do wyboru trzy światy – w których dostosowujemy poziom trudności zadań do poziomu rozwoju i możliwości dzieci.

 

W Zgaduj Zgadula zorganizujesz również niezapomnianą i niepowtarzalną imprezę, nie tylko urodzinową!

Dysponujemy salą multimedialną, w której oprócz dobrej zabawy z kolegami i koleżankami dzieci mają możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń za pośrednictwem pasjonujących gier i konsoli, jak również skorzystania z karaoke.

 

Cennik wejść indywidualnych

Cena za 1 salę - Prehistoria, Technologia

Ilość osób

Cena*

 

1

49 zł

 

2

79 zł

 

3

99 zł

 

4

119 zł

 

5

139 zł

 

6

159 zł

 

* Jeśli chcą państwo pozostawić dziecko pod naszą opieką dodatkowy koszt 30 zł.

 

CENNIK GRUPOWY

Cena dla Grup (przedszkola, szkoły, półkolonie etc.) ustalana jest indywidualnie – prosimy o kontakt z Biurem.

Grupy przedszkolne i klasy szkolne liczące powyżej 12 osób podzielone są na dwa zespoły (prosimy o dwie rezerwacje).

Grupa oczekująca w trakcie trwania sesji korzysta z sali multimedialnej bez opłat.

Czas trwania sesji w Sali ok. 50 minut.

 

Cennik Przyjęć

 

 

Sala Urodzinowa 1 godzina (do 10 osób)

150 zł

Atrakcja – zabawa w Sali Prehistoria lub Technologia (do 5 osób – każda kolejna osoba + 20 zł) czas trwania ok. 50 minut

109 zł

Animator Zgaduj Zgadula 1 godzina

50 zł

 

Poczęstunek (napoje, przekąski) ustalany jest indywidualnie.

 

Jeśli chciałbyś zorganizować wyjątkową imprezę… zadzwoń, pomożemy :)

 

Oferujemy zakup karnetu prezentowego – jest to świetny pomysł na oryginalny prezent lub niespodziankę !

 

 

                                             Zapraszamy do rezerwacji !!!

 

Created with WebWave CMS