W Kreatywnym Centrum Rozrywki Zgaduj Zgadula oprócz dobrego humoru, uśmiechu i motywacji do działania przyda się trochę sprytu i spostrzegawczości, a to wszystko w otoczeniu klimatycznych miejsc, które są niepowtarzalne i magiczne.


W Zgaduj Zgaduli dzieci przenoszą się w inny wymiar, pobudzają wszystkie zmysły doświadczając innej rzeczywistości niezależnie od wieku. Nie jest to kolejna bawialnia, a zaplanowana ekscytująca aktywność – wszystkie zagadki, zadania oparte są na wspomaganiu rozwoju dzieci, gdyż zostały opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy psychologa i pedagoga.

 

Rozwiązywanie zadań, zagadek, ćwiczenia połączone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii jest idealnym sposobem pobudzającym dzieci do kreatywnego działania. Dzieje się to w specjalnie przygotowanych salach o różnej tematyce, gdzie dzieci według wskazówek mają za zadanie osiągnąć określony cel. Dzięki znajomości możliwości rozwojowych dzieci zaplanowałyśmy przestrzeń, aby zabawa spełniała w nauce rolę wspomagającą, a dzieci bawiły się bez wysiłku nie wiedząc, że się uczą. 

 

Oczywiście oprócz dobrej zabawy kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój dziecka. Żadna zagadka nie znalazła się  pokoju przypadkowo, każda ma cel edukacyjny. Podczas przygody ze Zgaduj Zgadulą, którą dzieci będą długo wspominać dbamy o rozwijanie różnych umiejętności m.in.logicznego myślenia, zapamiętywania, klasyfikowania, myślenia przez analogię, a także współpracy w grupie oraz  koncentracji uwagi.

 

Zgaduj zgadulę można odwiedzać wielokrotnie, ze względu na dostępność kilku sal, a ponadto przestrzenie o określonych tematykach będą zmieniać się cyklicznie. Każda osoba bądź grupa jako jedyna ma dostęp do wybranej sali w zarezerwowanym terminie. 

 

Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak również do placówek i instytucji. Jest to idealne miejsce nie tylko na organizację urodzin, ale też na rodzinne popołudnie bądź klasowe czy grupowe wyjście. Istnieje możliwość podziału większej grupy na mniejsze zespoły.

Dodatkowym atutem, jest możliwość zostawienia dziecka pod opieką  animatora. Dzięki lokalizacji w centrum miasta rodzice podczas zabawy dzieci mogą skorzystać z sąsiedztwa pobliskiego centrum handlowego. 

     

BRIGHT

IDEAS

O ZGADUJ ZGADULA

48 577 96 28 78

info@zgadujzgadula.com.pl

ul. Świętojańska 18 lok. 3

15-277 Białystok

Zgaduj Zgadula to innowacyjny pomysł rozrywki, w którym zabawa jest ściśle połączona z logicznym myśleniem :-)

 Zgaduj Zgadula 2019 ©